Cutting Disc (Metal & Inox) 14″ EACD253551
Click to enlarge
Add to cart
Add to Wishlist
Compare
SKU:
EACD253551
Categories:
Power Tools Accessories
Tools
Additional information
Additional information
Specs.
Flat Centre
Abrasive Metal Cutting Disc
355mm (14") X 2.5mm(3/32") X 25.4mm(1")