Abrasive Metal Cutting Disc 4-1/2″ TAC2211152
Click to enlarge
Add to cart
Add to Wishlist
Compare
SKU:
TAC2211152
Categories:
Construction Equipments
Power Tools Accessories
Tools
Additional information
Additional information
Spec.
Max. Speed: 13,300 /min
Grinding Disc for Abrasive Metal
Dimensions: 115mm X 3mm X 22.2mm