Lithium-ion Hedge Trimmer THTLI20018 (20V)
Click to enlarge
Add to cart
Add to Wishlist
Compare
SKU:
THTLI20018
Categories:
20V
Gardening
Tools
Additional information
Additional information
Spec.
Weight: 2.5 Kg
Teeth Distance: 18mm
Bar Length: 45cm / 18"